SeoInstalator

nie ma na liście modułu, który potrzebujesz? Napisz do nas! Stworzymy go i dodamy do tej listy!

Lista aktualnie dostępnych modułów

Jeśli posiadasz już 3 dodatkowe moduły, otrzymujesz 50% rabatu na każdy kolejny moduł!

dotClear 2.6.2

Automatyczna instalacja i konfiguracja dotClear (z językiem polskim). Jest to CMS działający na bazie Mysql. Możliwość automatycznego instalowania templatki (skórki).

Koszt: 120 zł netto.


flatPress 1.0.2

Automatyczna instalacja i konfiguracja cmsa flatPress - CMS działa bez MySql. Możliwość automatycznego instalowania templatki (skórki).

Koszt: 100 zł netto.

getSimple 3.3.1

Automatyczna instalacja i konfiguracja getSimple (z językiem polskim). Jest to CMS bez bazy Mysql. Możliwość automatycznego instalowania templatki (skórki).

Koszt: 100 zł netto.


Joomla 3.2

Automatyczna instalacja i konfiguracja (meta dane) Joomla z bazą MySql. Automatyczne wgrywanie języka polskiego. Możliwość automatycznego instalowania templatki (skórki).

Koszt: 120 zł netto.

EasyDir Mysql

Automatyczna instalacja i konfiguracja katalogu easydir z bazą MySql- możliwość dowolnego ustawienia wszystkich parametrów znajdujących się w pliku config.php EasyDir. Możliwość automatycznego instalowania templatki (skórki).

Koszt: 120 zł netto.


sNews

Instalacja sNews (opartego o sqlite) i konfiguracja. Możliwość konfiguracji wszystkich danych z "Ustawienia" (25 parametrów). CMS otrzymasz wraz z paczką modułu. Oczywiście możliwość automatycznego wyboru templatek.

Koszt: 80 zł netto.

WebMini 3.1

Automatyczna instalacja i konfiguracja - możliwość dowolnego ustawienia wszystkich parametrów znajdujących się w pliku config.php WebMini. Dodatkowo możliwość ustawienia otwarcia/zamknięcia dodawania przez formularz i adderka.

Koszt: 100 zł netto.